Dodatki - odbitki, albumy, vouchery, pudełka, harmonijki

Efektem finalnym naszych spotkań są zdjęcia w wersji elektronicznej oraz papierowej. Uważam, że wspomnienia najlepiej prezentują się, gdy możemy je dotknąć i zobaczyć na papierze.

CENNIK ODBITEK

10x15 – 1,50 zł13x18 - 2,50 zł15x23 – 3,50 zł20x20 – 4,50 zł20x30 – 10,00 zł30x40 – 20,00 zł30x60 – 30,00 zł

Oprawa Waszych odbitek jest równie ważna. Proponuję Wam trzy rozwiązania.

Pudełko

120,- / 160,-

  • Sztywne pudełko, w rozmiarze 15x23, na 100 odbitek.
  • Wybieracie kolor oprawy, oraz grawer.
  • Możliwość zamówienia pudełka z pendrive, lub bez.

Welurowa koperta

60,- / 80,-

  • Welurowa koperta w formacie 15x23 lub 13x18.
  • Pomieści około 30 odbitek.

Teczka na zdjęcia

80,-

  • Teczka na zdjęcia w formacie 13x18 lub 15x23.
  • Pomieści około 30 wydruków.

ALBUMY

Oprócz wyjątkowych w dotyku, jedwabistych odbitek, chciałabym Wam zaproponować przepiękne, w 100% personalizowane albumy. Współpracuję z profesjonalnymi firmami dla fotografów, m.in. CrystalAlbums, oraz Nphoto.

Gwarantuję, że jest to najpiękniejsza forma, w jakiej warto przechować wspomnienia z naszych fotograficznych spotkań. Na specjalne życzenie albumy składam również z Waszych prywatnych ujęć, nawet tych z telefonu- wystarczy, aby miały odpowiednią jakość.

Zobacz ofertę albumów
POBIERZ PDF

Harmonijki

Harmonijki od NPhoto to idealna alternatywa dużego albumu. Masz możliwośc stworzenia indywidualnego projektu. Wszystko dopasujesz pod siebie.

ROZMIAR:7cmx7xm

MAGNES:W okładkach znajdują się magnesy, przez co harmonijkę można przykleić np.: na lodówce. Magnes jest na tyle mocny, że harmonijka sie nie otwiera sama.

ILOŚĆ ZDJĘĆ:min. 12, max 16. Jedno zdjęcie może być rozłożone na jeden lub dwa kwadraciki. Harmonijki drukowane są obustronnie.

PAPIER:I- Felix Schoeller- POŁYSKUJĄCY (pomiędzy matem a błyskiem), powlekany i odporny na zarysowania.II-MohawkEggshell-MATOWY, o ciepłym odcieniu, z wyraźną strukturę włókien, mało kontrastowy.

GRAWER I OPRAWA:

ZOBACZ WZORNIK
CENA: 79,-

Nie czekaj, stwórz wyjątkową pamiątkę w pieknej oprawie. Harmonijki składam równiez z Waszych prywatnych zdjęć.

Vouchery, którymi możecie obdarować bliskich.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent urodzinowy, z okazji wieczoru panieńskiego- voucher na sesję kobiecą może sprawdzić się idealnie, a może voucher na sesje ciążową/rodzinną z okazji baby schower? Voucher jest pięknie zapakowany, dopasowany do okazji, oraz potrzeb. W wiadomości przekażę Ci dostępne wzory i kolory. :)

Jakie są zasady? Wybierasz pakiet i voucher za wybraną sesję/reportaż i opłacasz. Wręczasz go bliskiej osobie, która się ze mną kontaktuje w celu ustalenia szczegółów. Na wykonanie sesji jest 6 msc od daty zakupu, brak możliwości wymiany na gotówkę oraz zwrotu.

Za dopłatą możliwe wykonanie innego rodzaju sesji/reportażu.