Ślub Plenerowy w Świętej Wodzie Białystok – Kasia & Marcin

Poznaliśmy się na weselu i ślubie Marty i Mariusza w Hamulce, na sali weselnej Chata za Wsią w okolicy Dąbrowy Białostockiej. Nie wierząc w przypadki, mogę śmiało stwierdzić, że tak miało być, ponieważ niedługo po tym przyszła Para Młoda odezwała się do mnie z zapytaniem o wolne terminy na reportaż ślubny. To niesamowite uczucie i wyróżnienie, gdy dopasowujecie termin Waszego Ślubu i Wesele pod fotografa ślubnego. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam, jak przebiegał Ślub Plenerowy Kasi i Marcina.

Przygotowania do ślubu w Sokółce

Reportaż ślubny zaczęliśmy od przygotowań w Sokółce. To właśnie tam mieszkają na co dzień. Odwiedziłam najpierw piękną Pannę Młodą, której makijaż ślubny robiła Joanna Bruzgo którą możecie znać jako szefową marki Yosso. Jej piękną biżuterię ślubną zobaczycie również w ślubnych zdjęciach poniżej.

Marcin – Pan Młody w towarzystwie swoich kolegów i świadka ślubnego przywitali mnie z uśmiechem na przygotowaniach ślubnych. Mama Panny Młodej nie mogła wziąć udziału w ślubie i przyjęciu weselnym, jednak starałam się uwiecznić jej obecność na fotografiach. Była z nimi natomiast córka – Emilka. Zawsze staram się w reportażu uwiecznić każdy ważny moment i wszystkie osoby w otoczeniu Waszej ślubnej historii.

Ślub Plenerowy – Ceremonia ślubna w Białymstoku

Po First look – pierwszym spotkaniu pary młodej, wyjechaliśmy z Sokółki na Ceremonię ślubną, która odbyć się miała w plenerze. Jeżeli szukacie miejsca w Białymstoku na kościelny ślub plenerowy, jest takie miejsce jak Sanktuarium w Świętej Wodzie w Wasilkowie. Do ołtarza Kasi towarzyszyła jej córka Emilka, co pięknie wyglądało na zdjęciach ślubnych. Nie mieliśmy pleneru ślubnego typowego,  bo umówiliśmy się na rodzinną sesję zdjęciową. Ale o tym kiedy indziej. :)

Zapraszam do oglądania!

 

Jeśli podoba się Wam reportaż ślubny Kasi i Marcina i szukacie fotografa na swój ślub, zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.